ÇANAKKALE, GELİBOLU, ECEABAT, GÖKÇEADA, TURUVA, ASOSS, EZİNE, AYVACIK, KÜÇÜKKUYU, ALTINOLUK, EDREMİT TURU.

ÇANAKKALE, GELİBOLU, ECEABAT, GÖKÇEADA, TURUVA, ASOSS, EZİNE, AYVACIK, KÜÇÜKKUYU, ALTINOLUK, EDREMİT TURU.

280 ₺ 350

ÇANAKKALE, GELİBOLU, ECEABAT, TURUVA, ASOSS, EZİNE, AYVACIK, KÜÇÜKKUYU, ALTINOLUK TURU

Cuma akşam hareket, Pazartesi sabah İstanbul'a dönüş
2 Gece 2 Gün Yarım Pansiyon oyal

Kişi Başı Ulaşım dahil 280.- TL!

Bu bölgenin Tertemiz Dogası ve Deniziyle, unutulmaz bir hafta sonu geçirecek, buraya aşık olacak, zaman hiç geçmesin isteyeceksin. Bu bölgeye bir gelen bir daha gelmek ister, bir daha gelen yerleşmek ister. Sen de Ege’nin bu cennet köşesini keşfet, yüzyılların içinden geçerek günümüze gelen eski köyleri, nostaljik evleri, doğal yaşamı, organik ürünlerin ahengini yaşa.                                                                                       Bu gezi sizlere www.istanbultutkusu.com tarafından sunulmaktadır 0532.250.88 29

TUR KALKIŞ YERLERİ VE SAATLERİ:
•    23.00: Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

•    23.30: Mecidiye köy Emniyet müdürlüğü binası önü
•    00.01: İncirli Ömür Plaza Önü (Yol boyunca Beylik düzü, Çekmece, Silivri )
TUR  ROĞRAMI:

  1. gün: Cumartesi günü Sabah Gelibolu da kahvaltıdan sonra Şehitlik ve Eceabat gezileri yapıyoruz. Öğleyin Feribotla Çanakkale ye geçiyoruz. Gün boyunca bu bölgedeki gezilecek mekanları geziyoruz. Şehitlikler, Milli park, Çarşı, Sahil. Akşam üzeri Otele hareket ediyoruz. Akşam açık büfe yemek ve eğlenceler yapıyoruz.                
  2. gün: Pazar sabah Otelde açık büfe kahvaltımızı yaptık dan sonra Küçük kuyu, Altın Oluk ve Kaz dağları Behramkale köyüne gidiyor Assos’a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Buradan Panoramik olarak Assos limanını seyrediyoruz daha sonra yolculuğumuza devam ederek Çanakkale’ye gidiyor. Akşam yemeğini Çanak kalede yiyoruz. Çanakkale den saat 23 de ayrılarak dönüş yoluna koyuluyoruz. Pazartesi sabah 06 da Turumuzu kadıköy de sonlandırıyoruz.


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:   Lüks araçlarla ulaşım  + Rehberlik + Tüm çevre gezileri + Araç içindeki ikramlar + Otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama (akşam yemeği ve sabah kahvaltısıık büfe) + Feribot geçiş ücretleri.
ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: Öğle yemekleri,   Yemeklerde alınan içecekler,  Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,  Kişisel harcamalar

  •  Tek başına konaklamak isteyen misafirler, single farkı olarak 60 TL ödemelidir.