HAFTASONU TRİLYE VE MUDANYA GEZİSİ. KAHVALTILI VE ÖĞLEN YEMEKLİ

TRİLYE, MUDANYA,

Hafta sonu çok güzel bir gezi 160.TL

Rzv:0532 250 88 29

160 ₺ 200

TRİLYE ve MUDANYA TURU     

Hafta sonu  Ulaşım, Rehberlik dahil 100.TL

Rzv:0532 250 88 29

HAREKET YERLERİ ve SAATLERİ: Ulaşım yeni Otobüsle

İncirli Doğtaş binası önü: 07:00

MecidiyeKöy Doğtaş mobilya önü: 07:20

Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü: 08:00

Kartal Köprüsü: 08:20

TUR PROGRAMI: Katılımçıları aldıktan sonra, Topçular Feribotunu kullanarak Yalova’ya gidiyoruz. Özdilek tesislerinde açık büfe güzel bir kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltıdan sonra Mudanyaya geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde Rus asıllı Aleksander Ganyanof’a ait olan, Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı Mudanya Mutareke Evi Müzesini ve İtalyan mühendis Piçiretu tarafından planlanan Giritli Mahallesi'nde (Mudanya Rum Mahallesi) bulunan Mudanya Evleri'ni gördükten sonra muhteşem koyları görerek,  30 dakika mesafede olan son durağımız olan Trilye’ye geçiyoruz.

Tirilye Eski bir Rum yerleşim yeridir. Trilyede,  Fatih Camii, duvarlarına tarihte ilk kez resim yapılan Kemerli Kilise, eski bir kilise binası olan Dündar Evi (Yohannes Kilisesi) ve önceden Papaz Okulu olarak inşa edilen ve 1980′li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep gezileri yapıyoruz. Sonrası ülkemizde yetişen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş molasından sonra, tarihi ve doğal mekanlarını gezdikten sonra akşam saat 17.00'de İstanbula dönüşe geçiyoruz.

Bu çok özel geziye sizleri bekleriz.

 

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

Gidiş Dönüş Ulaşım -Kahvaltı ve Öğlen Yemeği. Bölge Rehberlik Hizmeti -Araç içi İkram Servisi -Seyahat Sigortası -Çevre Gezileri

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Kişisel Harcamalar -Müze ve Ören Yeri Girişleri